Oferty pracy

Nasza firma działająca w branży reklamy Indoor/Outdoor, poszukuje osoby do pracy w dziale sprzedaży na stanowiskach:

1. Stażysta – Grafik

Oczekujemy znajomości projektowania grafiki 3D. Mile widziani studenci ostatniego roku kierunkowych uczelni oraz osoby po studiach. Po odbyciu stażu oferujemy dobrze płatną stałą pracę.

2. Key Account.

Zakres obowiązków :

- stały kontakt z powierzonymi klientami,
- efektywne pozyskiwanie nowych klientów
- umawianie spotkań sprzedażowych,
- analiza i stałe monitorowanie rynku,
- współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji   kampanii,
- aktualizowanie bazy danych,

Od kandydatów oczekujemy :

- min. 2 letniego doświadczenia w branży reklamowej,
- wysokich umiejętności interpersonalnych,
- komunikatywności,
- samodzielności i odpowiedzialności,
- przedsiębiorczości i wykazywania inicjatywy,
- zaangażowania w działaniu,
- dobrej znajomość obsługi komputera,
- znajomości języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B,

Oferujemy :

- umowę o pracę lub kontrakt,
- wysoką prowizję,
- możliwość rozwijania umiejętności sprzedażowych,
- możliwość awansu,
- wsparcie i wewnętrzne szkolenia,
- miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV ze zdjęciem oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: universum(at)universum.pl W tytule maila prosimy zamieścić nazwę stanowiska: Key Account lub Grafik. W przypadku aplikacji dot. stażu prosimy o dołączenie portfolio prac graficznych.